Дід Мороз у Королівстві шоколаду

Новорічне захоплююче шоу

Замовлення квитків — (097) 347-27-71

2016 — 24, 25, 29, 30 грудня та 2, 3, 8, 9 січня 2017 року

Ваші діти опиняться в центрі неймовірної новорічної пригоди і разом з Дідом Морозом  вирушать на пошуки Королівства Шоколаду через Країну Карамелі, Чарівний Зефірний ліс, Галявину соковитої Журавлини в цукровій пудрі, відвідають багато казкових просторів.

Наша новорічна казка написана з великою любов’ю до дітей. Ми живемо у Країні Чудес і запрошуємо Вас до нас. Шоу-вистава інтерактивна, крім величезної кількості сміху та ігор, вас чекають гімнасти, жонглери, яскраві хореографічні номери, ексклюзивні світлодіодні 3D-декорації, живий звук (виключно всі актори працюють без фонограми). Сюжет динамічний та інтригуючий, тому, без сумніву, буде цікаво дітям різного віку. Не нудьгуватимуть і дорослі, адже дорослі – це  великі діти. Тому приходьте до нас всією родиною!

Новорічне шоу від Шерліз 2016 – 2017 ( sherlize_theater), це:

1. Велика інтерактивна програма у фойє з розвагами для хлопчиків і дівчаток віком від 2 до 12 років, тривалість — 30 — 40 хвилин:

— перший та другий поверхи:  Різдвяний  ярмарок розваг  (школа чарівників,  малювання, святкове караоке, конкурси, подарунки  та багато іншого)

третій поверх: улюблені казкові герої, клоуни, урочисте запалювання Новорічної ялинки, велика кількість призів для наших улюблених маленьких гостей!

2.Новорічне шоу «Дід Мороз у Королівстві Шоколаду»

 Тривалість 60 – 70 хвилин  (ми працюємо без фонограми, шоу  інтерактивне)

Початок Новорічних вистав:   11:00,  13:30,  16:00
Розважальна програма почнаеться за 30 хвилин до вистави
Тривалість всієї програми  —  1 год. 40 хв.

 

love_posterЛюбовь на ощупь

2016

В суете будничных дней можно легко потерять ориентиры. Герой этой истории имел все, о чем может мечтать современный мужчина. Но все перевернулось, когда он увидел ту, которой не нужны ни его карьера, ни успех…
Увлекательная история в ритме танго о вечной любви, которую так сложно найти и еще сложнее удержать.
Интригующий сюжет, неожиданные повороты судьбы, мистические сценки, юмор, живая музыка и немножко…

Автор пьесы и режиссер-постановщик – Анна Шерлиз
Художник-постановщик: народный художник Украины Лариса Химич,

Роли исполняют:
Евгений Шумилов, Анна Шайдюк, Слава Иващенко, Сергей Волосовец, Сергей Михайленко, Алексей Авраменко, Ольга Радионова, Екатерина Василенко и другие.

Спектакль без антракта
Продолжительность 1 час 25 мин

 

АфішаЧарівна ніч або Різдвяні пригоди

2015

Запрошуємо усіх дітлахів та дорослих відвідати найбільш добру, веселу та захоплюючу новорічну ялинку! Музична вистава «Чарівна ніч або Різдвяні пригоди», а також цікава інтерактивна розважальна програма чекатимуть на усіх охочих від 26 грудня.

Що ж чекає на маленьких гостей? Багато чого неймовірного та незабутнього! По-перше, це рухливі ігри та конкурси з приємними подарунками. До участі обов’язково будуть запрошені усі дітки.Сподіваємося, вельмишановні матусі та бабусі вже приготували для них яскраві новорічні костюми. А якщо не встигли – то не біда! Нехай приходять в костюмах Улюблених Діток та Онучат!

Не даватимуть сумувати гостям веселі аніматори та дивовижні ростові ляльки. Крім того, маленькі глядачі точно вподобають незвичайне снігове шоу.

 

pjj1_xy9y-uМюзикл «Русалочка»

2014

Дебютный мюзикл «Русалочка» по мотивам одноименной сказки Г. Х. Андерсена.
Конечно в авторской интерпретации, с красивой музыкой, которая звучит не только инструментально, в волшебные тона музыку окрашивают голоса наших героев.

«Русалочка» — это история о родительской заботе, искренней любви, настоящей дружбе — это все и есть те правильные вещи которым мы стараемся научить наших детей.
Мы передаем это тепло юным зрителям через сказочных персонажей, музыку, веселье, песни и танцы. Мы учитываем современные требования к постановкам и используем все популярные технические возможности.  Мюзикл «Русалочка» — это история поставленная детьми и взрослыми для Ваших детей. И нам очень хочется, что бы вы пришли к нам в гости всей семьей.
Ведь мы все родом из детства.

 

big_posterНоворічні Пригоди в Країні Чудес!

2013

Новорічна вистава в ДК КПІ почнеться ще по дорозі в чарівну країну казки. «Казкова площа» розкриє свої обійми. Вас чекають актори — аніматори, дитячі каруселі, гарячий шоколад для дітей і глінтвейн для дорослих. При вході в Палац КПІ Вас зустрінуть і проведуть до Дідуся Мороза та Снігуроньку Ваші старі і добрі друзі, герої казки Маша і Ведмідь.
Новорічна розважальна програма починається за 1 годину до початку вистави, тобто в 10:00, 13:00, 16:00

Крім казкових хороводів та урочистого запалювання ялинки, Вас чекають подарунки, конкурси, ігри, а також відразу 2 інтерактивних анімаційних шоу. Ви побачите, як зла сніжна Королева викрадає Снігуроньку. Лунтік та інші казкові герої приходять їй на допомогу і відправляються в захоплюючу подорож, яка приведе їх у чарівне царство Снігової Королеви.